Werzalit Masalar
AAD012
€59,00 + KDV
€88,00 + KDV
Werzalit Masalar
AAD019
€58,00 + KDV
€85,00 + KDV
Werzalit Masalar
AAD064
€56,00 + KDV
€3.700,00 + KDV
Werzalit Masalar
AAD009
₺2.025,00 + KDV
₺5.580,00 + KDV
Werzalit Masalar
AAD010
₺2.000,00 + KDV
₺4.100,00 + KDV
Masalar
AAD012
€58,00 + KDV
€103,00 + KDV
1

Werzalit Masalar

Odunların ince bir talaş haline getirilmesi ve sonrasında bazı kimyevi maddeler ile birlikte yüksek basınçta şekil verilmesi ile elde edilen  werzalit malzemeler masa yapımında kullanılıyor. En güzel ve en şık werzalit masa modellerini sitemizde inceleyebilir, kullanmak istediğiniz tasarım için birkaç dakika içerisinde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bu koleksiyonumuz içerisinde sizlere en güzel tasarım seçeneklerini düşük fiyatlarla satın alma imkanı sunuyoruz.

Kaliteli materyallerden üretildiği için uzun süre deforme olmadan ve herhangi bir sorun yaşatmadan kullanılabilen werzalit masa çeşitleri  sadece evlerde değil ofislerde kullanım için de ideal bir seçenek oluyor. Aynı zamanda çeşitli işletmelerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Mutfak masası ya da balkon masası olarak da tercih edebileceğiniz werzalit masa modelleri mobilya modasına uygun olan tasarımlarıyla görenlerden tam not almayı başarıyor.

Bu tasarımları sizlere farklı ölçüler eşliğinde sunuyoruz. Beğendiğiniz masa modelinin üzerine tıklamanız durumunda ölçü bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ahşap deseninin net bir şekilde kazandırıldığı masa modelleri tüm dekorasyon stillerine anında uyum sağlıyor olması ile ön plana çıkıyor. Sitemizde bu tasarımları da detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.  Ahşabın sıcak dokusunu yaşam alanlarınıza kazandırmak için bu özel tasarımlar arasından seçim yapmanız yeterli olacak.

En Şık Werzalit Masa Modellerini Sizlerle Buluşturuyoruz!

Salonlarda ya da misafir odaları gibi farklı alanlarda da kullanabileceğiniz masa modelleri ideal ağırlıkta olduğu için kolaylıkla taşınabiliyor. Kusursuz bir işçilikle hazırlanan bu tasarımlar  uzun yıllar yeni bir masa modeli satın almak zorunda bırakmıyor. Dış mekanlarda son derece rahat bir şekilde kullanabileceğiniz ürün modelleri konforlu kullanım beklentisini de fazlası ile karşılamayı başarıyor. Werzalit masa şıklığını yaşam alanlarınıza kazandırmak için acele edin ve hemen siparişinizi iletin. 

Sitemizde yer alan tüm mobilya modelleri gibi werzalit masa tasarımları içinde en uygun fiyatları sunuyoruz. Böylelikle cazip fiyatlardan faydalanarak bütçenizi zorlamadan evinizin ya da işyerinizin tüm ihtiyaçlarını sitemizden karşılayabilirsiniz. Model ve renk seçenekleri azalmadan siz de bu özel koleksiyonumuzu keşfedin  ve beğendiğiniz tasarım için siparişinizi iletin. Sizleri uzun süre bekletmiyor ve siparişinizi kısa zamanda kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR