Sasilla;  Sasilla Mobilya Dekorasyon firmasının markası ve resmi online satış sitesidir.

 

Sasilla Mobilya Dekorasyon Kimdir?

 

Firmamız İstanbul Ümraniye' de kurulmuştur ve yıllardır değişmeyen güler yüzlü ve kaliteli hizmetini sürdürmektedir. Mobilya dekorasyondaki engin tecrübesiyle ürün gamını arttırmış, ithalat-ihracat ve üretim faaliyetlerini de bünyesine dâhil ederek ürün ve müşteri portföyünü arttırmıştır.

 

İlk yıllarda Werzalit'in değişik alanlardaki kullanımını göstermek için örnek uygulamalar gerçekleştirmiş. Başbakanlık binası, çok sayıda kafe-restoran, düğün salonları, Hastaneler, Vergi Daireleri ve PTT şubeleri vb. mekanlara Werzalit ile dekorasyonlar yapmış ve Werzalit' i aranan bir malzeme haline getirdikten sonra uygulayıcılıktan bayilerine malzeme ve bilgi sağlamaya devam eden bir konuma gelmiştir.

 

Werzalit, polikarbonat , polipropilen , poliüretan, metal, alüminyum, döküm, rattan ve ahşap malzemelerin kombinasyonlarından oluşan zengin koleksiyonu ile ev, ofis, kafe, restoran, otel, bar, okul, yemekhane vb. mekan çözümleri için 1000 m2 mağazasında siz değerli müşterilerine değişmeyen kalitesi ve güler yüzü ile hizmet vermekten mutluluk duyar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR