Sasilla;  Anadağıtım Dekorasyon firmasının markası ve resmi online satış sitesidir.

 

Anadağıtım Dekorasyon Kimdir?

 

Firma 1982 yılında Kocaeli'nde mobilya sektöründe faaliyete Yücesan Ticaret olarak başlamış, şehir değişikliği sebebiyle 1992 yılında İstanbul Çağlayan'da Anadağıtım firması kurulmuştur. 1993 yılında ise şuanda hizmet verdiği Ümraniye adresine taşınmış ve yıllardır değişmeyen güler yüzlü ve kaliteli hizmetini sürdürmeye devam etmiştir. Geçen yıllar içerisinde ürün gamını arttırmış, ithalat-ihracat ve üretim faaliyetlerini de bünyesine dâhil ederek ürün ve müşteri portföyünü arttırmıştır.

 

Gentaş Werzalit'in üretime başladığı ilk yıldan itibaren bayiliğini yapmış ve bölgesindeki baş bayii konumuna gelmiş, çok sayıda teşekkür ve plaket almıştır.

 

İlk yıllarda Werzalit'in değişik alanlardaki kullanımını göstermek için örnek uygulamalar gerçekleştirmiş. Başbakanlık binası, çok sayıda kafe-restoran, düğün salonları, Hastaneler, Vergi Daireleri ve PTT şubeleri vb. mekanlara Werzalit ile dekorasyonlar yapmış ve Werzalit' i aranan bir malzeme haline getirdikten sonra uygulayıcılıktan bayilerine malzeme ve bilgi sağlamaya devam eden bir konuma gelmiştir.

 

Werzalit, polikarbonat , polipropilen , poliüretan, metal, alüminyum, döküm, rattan ve ahşap malzemelerin kombinasyonlarından oluşan zengin koleksiyonu ile ev, ofis, kafe, restoran, otel, bar, okul, yemekhane vb. mekan çözümleri için 1000 m2 mağazasında siz değerli müşterilerine değişmeyen kalitesi ve güler yüzü ile hizmet vermekten mutluluk duyar.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR