ANA.Oscar
₺139,00 KDV Dahil
₺189,00 KDV Dahil
ANA.057
₺789,00 KDV Dahil
₺933,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
ANA.SADE14011
₺249,00 KDV Dahil
₺280,00 KDV Dahil
Tükendi
ANA.C018
₺119,00 KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil
Tükendi
ANA.9108
₺85,00 KDV Dahil
₺120,00 KDV Dahil
Tükendi
ANA.8065
₺179,00 KDV Dahil
₺240,00 KDV Dahil
1

Metal Plastik Sandalyeler

Her evin ve her ofisin en temel ihtiyaçlarından biri sandalyelerdir.  Şık ve bir o kadar da kullanışlı olan sandalye modellerini sizlerle buluşturuyor, minimum fiyatlar eşliğinde kazançlı bir alışveriş yapmanızı sağlıyoruz. Sitemizden hemen şimdi göz atabileceğiniz metal plastik sandalye modelleri uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz tasarımlardır. Metal plastik sandalye modellerinin sizlere zengin bir renk skalası eşliğinde sunuyoruz.

Mutfak masası ile birlikte kullanabileceğiniz sandalye modelleri aynı zamanda balkon ya da teras gibi dış ortamlarda da kullanıma uygun malzemelerden üretiliyor. Son derece hafif bir yapıya sahip olması nedeniyle kolaylıkla istediğiniz yere taşıyabileceğiniz bu tasarımlar arasında son derece zarif bir görünüm sergileyen modelleri de bulabilirsiniz. Ayak bölümleri metal malzemeden üretilen  tasarım seçenekleri hafif darbelere karşı dayanıklı olmasıyla da benzerlerinden ayrılıyor.

Koleksiyonumuz içerisinde parlak bir görünüm sergileyen sandalye modellerini de bulabilirsiniz. Her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlayabilecek olan sandalyeler aynı zamanda farklı masa modelleri ile birlikte de rahatlıkla kullanılabilir. Çeşitli işletmelerde de tercih edilebilen tasarım seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz üzerine tıklamanız yeterli oluyor.

Metal Plastik Sandalye Modellerinde Geniş Renk Skalası 

UV katkısı sayesinde güneş ışınlarına karşı da dayanıklı olan  tasarım seçenekleri kolay deforme olmuyor ve renklerinde kolay solma meydana gelmiyor. Aynı zamanda tozlanmaya karşı da direnç gösterebilen tasarım seçenekleri yüksek kalite düzeyinde materyaller kullanılarak üretiliyor. Özellikle ayak bölümleri korozyona karşı dirençli bir yapıya sahip olduğundan  sandalye modelleri uzun süre yeni görünümünü koruyabiliyor. Vücut anatomisini uygun olarak dizayn edildiği için uzun süreli kullanımlarda dahi herhangi bir rahatsızlık vermeyen metal plastik sandalye modelleri konfor beklentisini fazlası ile karşılamayı başarıyor. 

Aynı zamanda koleksiyonumuz içerisinde metal olan bölümleri elektrostatik toz boya ile renklendirilen tasarım seçeneklerini de bulabilirsiniz. Pratik bir şekilde göz atabileceğiniz metal plastik sandalyeler uygun fiyat avantajını da sizlere sunuyor. Sitemizde tüm yıl boyunca makul fiyat politikası uyguluyoruz ve bu kapsamda sizlere her daim en düşük fiyatları sunuyoruz. Bununla birlikte yüz güldüren ödeme kolaylıkları ve ücretsiz kargo fırsatları gibi çeşitli ayrıcalıklardan faydalanarak son derece kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz.