Isıtıcılı Düz Masa Ayağı
Isıtıcılı Düz Masa Ayağı
Isıtıcılı Kare Masa Ayağı
Isıtıcılı Düz Masa Ayağı
Isıtıcılı Kare Masa Ayağı
Isıtıcılı Düz Masa Ayağı
Isıtıcılı Kare Masa Ayağı
Isıtıcılı Düz Masa Ayağı
Isıtıcılı Kare Masa Ayağı
Isıtıcılı Düz Masa Ayağı
Isıtıcılı Kare Masa Ayağı
Isıtıcılı Düz Masa Ayağı

Isıtıcılı Kare Masa Ayağı (ANA.1013)

İndirim Oranı : %1 İndirim
Fiyat : €499,00(KDV Dahil)
İndirimli : €495,60(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺14.362,59(KDV Dahil)
₺3.590,65 'den başlayan taksitlerle

Isıtıcılı Masa Ayağı Kare

 

Soğuk havalarda dış mekanda müşterilerinizi rahatça ağırlayabiliceğiniz Alttan Isıtmalı Masa Ayakları Sasilla'da Isıtıcılı masa ayakların, ufolu masa ayaklarında doğru adres Sasilla, kare model alttan ısıtmalı masa ayağımız kare tablalara çok yakışmakta, bu ayak ile sıcak masa, sıcak bahçe yaratmak tek tıkla elinizde

 

 

Görseldeki Masa Tablası Temsilidir Fiyata Dahil Değildir, Sadece Masa Ayağı fiyatıdır.

Toptan Siparişlerde Masa Ayaklarının Renklerini ve Desenleri İsteğe Göre Özel Hazırlanabilmektedir

 

 

. Masa Tablası 70x70 cm
. 2 mm Galvaniz sac

. Statik Boya ( 3 Yıl Garanti )

. Karbon Rezistans 1600 - 2000 Watt ( 6 yıl Ömürlü )
. Termostatlı ve Dimmerli
. Fanlı
. Devrilmelere Karşı Emniyet Sensörü (Opsiyonel)
. Garanti süresi 2 yıl
. Power Kablo
. Kolay montaj
. Ağırlık 11 kg

 

 

ISITICILI MASA AYAĞI NEDİR? NEDEN ISITICILI MASA AYAĞI ?

 

Cafe, restoran, bahçe, balkon gibi tüm açık alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış ısıtıcılı masa ayağı, saatte sadece 75 krş gibi bir tüketimle tüm ısınma sistemlerine meydan okumaktadır. Cafe, restoran gibi müesseseler için en ideal ısınma yöntemidir. Günümüzde üstten ısıtma sistemleri başağrısı ve birçok hastalığa sebebiyet verebilmektedir. En ideal ısınma şekli alttandır. Günümüzde birçok kişi ayağından rahatsızlanmakta ve birçok ağır hastalığa yakalanmaktadır. 

Günlük yaşantınızda, eviniz, işyeriniz, balonunuzda güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. 

Tasarımıyla hem ısıtıcı hem de masa vazifesi görmektedir. O yüzden ayrıca bir ısıtıcı sitemine gerek yoktur. Fan sistemi ile sadece masanızı ısıtmakla kalmayıp, bulunduğunuz ortamı da ısıtmaktadır. 

Müşteri yakından ve en doğru açıdan ısıtılır, bu nedenle verimliliği yüksektir, Müşteri varsa kullanılır yoksa kapatılır. Yani masa kazanıyorsa tüketir. Tasarımında düşündüğümüz ayrıntılar müşteri memnuniyetini beraberinde getirecektir. ISITICILI MASA AYAĞI ile TASARRUF EDİN!

 

3 saatlik bir çalışma sonucunda sadece 2,25 TL gibi bir elektrik sarfiyatında bulunan ayağımız bu özelliği ile diğer pahalı ısıtma sistemlerinden daha tasarrufludur. 

Yakıt yanması gerçekleşmediği için sıfır CO2 Emisyonu ile tamamen doğa dostu bir ürün olan ısıtıcılı ayak sayesinde atık gaz , baş ağrısı ya da koku sorunu ile karşılaşmazsınız. 

''Mekânınız Sıcaklığı ile Dikkat Çeksin!'' 

Isıtıcı sisteminin çalıştırıldığı durumlarda rengi sayesinde mükemmel bir görüntü sağlar, sıcak bir mekan arayan müşterilerin dikkatini çeker ve öncelikli tercihi olur. ÜRÜN ÇEŞİTLERİ VE SEÇENEKLER:

 

Her türlü ihtiyaca cevap vermesi için tasarlanan ısıtıcılı ayak değişik alternatifler ile sizlere sunulmaktadır. 

Tekli Masa (4-6 Kişilik), Çiftli Masa (6-8 Kişilik), Bistro Masa (4-6 Kişilik) alternatifleri üst tablalı ve tablasız, firmalara özel logolu, prizli, farklı renk ve model seçenekleriyle her türlü isteğe cevap verebilmekteyiz. 

Mekânınızın standart masa üst tablasını korumak isterseniz alt ısıtıcılı aksamını kendi üst tablalarınızla birleştirebilir kurumsal kimliğinizden uzaklaşmadan maksimum konfora sahip olabilirsiniz. 

''En doğru ısıtma - Alttan Isıtma!'' 

 

Türk Patent Enstitüsü ISITICILI MASA AYAĞINI Test Etti ve Onaylandı!

 

Son dönemlerde yükselen bir trend olan "dış mekanlarda müşteri ağırlama" durumunun getirdiği olumsuzlukları ortadan kaldırmak üzere tasarlanan ısıtıcılı ayak TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ'nün koruması altında olup, gerekli testlerden geçmiştir. 

Dış Ortam Isıtıcıları İçerisinde En Şık ve En Tasarruflu Alternatif olan ayağımız CE belgeli ve 2 yıl garantilidir. Unutmayın, bu masa müşteriyi sıcak tutar, cironuza ciro katar

 

 

ısıtıcılı masa ayağı

 

Benzer Ürünler
Sasilla
€410,00 KDV Dahil
€408,00 KDV Dahil
ANA.1004
Sasilla
₺9.292,00 KDV Dahil
₺9.198,00 KDV Dahil
TKN01
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR