Kargo Seçenekleri


.Sipariş miktarı ve teslimat adresine bağlı olarak kendi sevkiyat aracımızla teslimat yapabiliriz.


.Anlaşmalı olduğumuz kargo firması UPS Kargodur.


Dikkat edilmesi gerekenler !


 

Ürünlerimiz kendi sevkiyat aracımızla gönderildiğinde öncesinde kontrolü sağlandığından ve kargo firmaları gibi çoklu adreslere gidilmediğinden veya aktarma yapmadığından güvenli sağlam bir şekilde teslim edilmektedir fakat kargo firmalarında aktarmalar, beklemeler ve çoklu adreslere uğranıldığından kargolar hasar görebilmektedir.

 

Hem alıcının hem de satıcının mağdur olmaması için ürünlerimiz kargoda sigortalı gönderilmektedir. Bu sebeple kargo firması ürününü getirdiğinde imza atıp teslim almadan önce mutlaka ambalajını kontrol ediniz. Ambalajda herhangi bir deformasyon, yırtık, patlama bulmanız durumunda kargo görevlisine "Hasar Tespit Tutanağı" tutturunuz.

 

Hasar tespit tutanağında dikkat etmeniz gereken konu kargo görevlisinin tutanakta belirttiği açıklamalardır. Örneğin, "Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır." gibi bir ibarenin belirtildiği tutanakta ürünün taşıma esnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanacağından değişim esnasında problem yaşanmaktadır. Hasarlı çıkan ürününüz için mutlaka tam ve doğru kelimelerle tutanak tutulması için görevliyi uyarınız. Örneğin; "Ürün elime ulaştığında kontrol edilmiş ve hasarlı olduğu görülmüştür."

 

Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz veya oluşabilecek hasar durumlarında ise tarafımız sorumlu tutulamayacaktır.